Buďte v předstihu, víme co nabídne podzimní móda

Móda je vždy o krok napřed. Když venku svítí sluníčko a vládnou vysoké teploty, móda už upozorňuje na to, jaký bude podzim, který je známý svou sychravostí a nízkými teplotami. Zkrátka a dobře by se dalo říct, že upozorňuje či nás připravuje na to, jak bude za pár měsíců. Nedávno se ukázalo, jaká bude konkrétně podzimní móda. A jelikož tu bude podzim dřív, než řekneme “švec”, představme si to, co bude dalšímu ročnímu období vládnout.

Je dobré být připraven na to, co přijde. Obvykle nevíme, co nás čeká, ale někdy se stane, že nás někdo či něco upozorní na to, co se bude dít či co bude v módě za pár měsíců. Nedávné módní přehlídky známých i neznámých návrhářů poukázaly na to, co bude vládnout letošnímu podzimu, a abychom nezůstali pozadu, podzimní trendy vypíchneme už nyní.

Podzim ve znamení barev

Podzim je období, které se až do letošního roku neslo ve znamení pochmurných barev a tmavých, chladných odstínů, jako je bordó, khaki nebo podobně. Letos to však bude jinak. Milovníci neutrálních, tmavých odstínů se musí smířit s tím, že se do světa přiženou barvy, které ostatně zkrášlují módní svět už nyní.

Takzvaná duhová mánie setrvá ve světě módy, což jistě čekal jenom málokdo.

Podzim ve znamení pohodlnosti a teplákoviny

Už nyní můžeme v obchodech registrovat skvělé pohodlné kousky, jako jsou teplákové šaty nebo třeba velké množství stylových tenisek. V tomto se bude na podzim pokračovat. Elegantní, kousavé a škrtící modely nemají v módě místo, naopak módní svět bude zahlcen teplákovými kousky, jako jsou saka, tepláky nebo třeba mikiny, které budou stylovější než svetry, jež byly pro podzim typické.

Jak jsme zmínili, pohodlnost se bude držet na prvním místě, v těsném závěsu bude konkrétně teplákovina a poté také pohodlná džínovina. Až daleko za nimi se bude držet kousavá elegance a nehezká barevná neutralita.