Bundy, které oživí náš šatník během zimy

.Je třeba se začít připravovat na tuhé lednové mrazy. Bez teplého oblečení bychom umrzli, jenom co bychom vytáhli paty z domu. Naštěstí móda v zimních kolekcích přinesla mnoho zajímavých kousků, kvůli kterým se vyplatí zhřešit.

Pokud se zajímáte o módu, moc dobře víte, že dneska vedou jednoznačně kabáty rovného střihu. Ty přišly na pulty obchodů už během podzimu. Jenže zima se nemusí nést jenom ve znamení kabátů, ale taky ve znamení jiných druhů oblečení. Co třeba bundy?

Máte doma džínovou s kožíškem?

I bundy najdeme takové, které nás během zimy perfektně zahřejí. Třeba taková džínová bunda. Ta je jakýmsi comebackem, který sklízí jeden úspěch za druhým. Nosila se hlavně v devadesátých letech, ale od minulého roku je to hit, bez kterého ženy (ale ani pánové) nedají už ani ránu. Tento kousek je specifický hlavně pro letní horké dny, kdy nás zahřeje během chladnějších nocí. Naštěstí se v zimních kolekcích dostal do módy s kožíškem, tudíž nás perfektně zahřeje i během zimy.

Džínovou bundu s kožíškem najdete v pánském provedení například v obchodech značky ZARA nebo v dámském ji mají krásnou v obchodech značky LEVIS.

A co bomber s kožíškem?

Zvláštní je, že i bomber se zimě přizpůsobil. Bombery jsou bundy dneska velice oblíbené a určitě si je zamilujete i vy. Jediný problém, který mají, tak je to, že nemají zapínání až ke krku – jsou jenom s límečkem či bez límečku. Zimní verze této jinak jarní či podzimní bundy je s límečkem, který je příjemný, teplý, kožíškový. Uvnitř taky najdete kožíšek, tudíž vás i bomber může dokonale zahřát během zimních, chladných měsíců.

Tuto bundu najdete například v obchodech značky C&A, kde je mají krásné hlavně v pánském oddělení. Dámy si zde ale taky jistě přijdou na své.