Zanedlouho je tu Valentýn. Čím ohromíte?

Už se nám opět blíží ten americký svátek všech zamilovaných, který jedna polovina Čechů uznává, druhá ho však ze srdce nenávidí a čeká si na první máj, což je den, jemuž se také přezdívá “lásky čas”. V případě, že slavíte americký svátek zvaný Valentýn, určitě chcete jít se svou drahou polovičkou na večeři, jenže nyní se nabízí otázka, co si vzít na sebe. Valentýnská večeře je přece trochu slavnostní večeře, tudíž neohromíte jen s džíny nebo s tričkem, ženy zase neohromí pouze s tričkem a oblíbenými Havlovkami. Člověk musí být trochu kreativnější a musí vymyslet outfit, z něhož druhá polovička posadí na zadek.

Pokud tedy míříte se svou drahou polovičkou do krásné restaurace, máme pro vás několik tipů, co si obléknout. Přece jen nehodí se vzít si ležérní oblečení, zvolte raději něco mnohem elegantnějšího, ale samozřejmě to nepřežeňte. Obleky si opravdu dávat nemusíte, to není potřeba.

Čím ohromí pánové?

Pánové nejvíce ohromí moderním lookem skládajícím se z kratších kalhot, mokasín a košile se stojáčkem. To je takový free elegantní styl, který doplníte o hodinky a pásek stejné barvy. Je to však spíše pro odvážlivce, kteří nepatří mezi takzvané “zmrzlíky”. Holé kotníky totiž nejsou pro všechny.

Pokud jste zastáncem klasicky dlouhých kalhot, vezměte si je společně s jednobarevným tričkem, nejlépe s černým či bílým tričkem, které doplníte o lehké elegantní sako. Na nohy můžete dát buď polobotky, nebo elegantní vyšší kotníkové boty na zavazování. Hodinky jsou opět součástí looku.

Čím ohromí ženy?

I ženy mají na výběr. Pokud se chtějí cítit typicky žensky, mohou vytáhnout krásné šaty dlouhé až pod kolena, které doplní buď o dlouhé kozačky nad kolena, nebo o sandálky s plnou špičkou. Šaty mohou být květinového vzoru, k tomu náleží listonoška a jemné náušnice v podobě perliček.

Pokud jste spíše kalhotový typ, doporučujeme si vzít kratší kalhoty cigaretového střihu, k tomu nazujte oblíbené lodičky, nejlépe do špičky, oblékněte si jednobarevné tričko a oblíbené sako. Tento vršek je možné vyměnit za stylovou halenku, kterou doplníte o prsteny na prstech.