Jaké sukně v létě „pofrčí“?

Každé léto se můžeme těšit na unikátní trendy, které míří na pulty obchodů. Mnozí lidé si říkají, že žhavé trendy kupovat nebudou, protože jejich šatník praská ve švech. Nákupní maniačky však vědí, že každým rokem přichází do módy něco zcela jiného a že to, co se nosilo vloni, se už letos nenosí (tedy jen na pár výjimek). Abyste letos oslnili, je zapotřebí si koupit především sukně, kterých v létě není nikdy dost. Otázkou je, jaké sukně budou letos v létě in.

Jak jsme zmínili, módní trendy se mění jako na běžícím pásu. Každé roční období přináší naprosto jiné trendy, které nesmí postrádat žádná žena ve svém šatníku. Pokud se řadíte k ženám, které sice chodí rády nakupovat, ale většinou neví, co si vlastně koupit, aby se oblékly stylově, poradíme vám.

Midi sukně jsou zpátky

Možná jste postřehli, že se do módy vrátil retro styl. Retro styl je dnes velice oblíbený, čemuž se nemůžeme divit. Jelikož je retro styl obsažen v mnoha zajímavých filmových snímcích, ženy se inspirují svými ženskými idoly. Například vzpomínáte si na midi sukně, které jsou rozšířené od pasu dolů? Jedná se o sukně, které se dnes nosí ve velkém množství. Koupit si je můžete v mnoha barvách, ale také v mnoha vzorech. Populární jsou zejména kytičkové midi sukně, ale nepohrdněte ani jednobarevnými modely. Midi sukně jsou dlouhé ke kolenům a mají většinou sukně, což ocení každá praktická žena.

Sukně se cvoky jsou stále in

K dalším retro kouskům lze přiradit i sukně se cvoky, které se dostaly do módy paradoxně během zimy. Během zimy jsme je však vynosili minimálně, proto je pochopitelné, že se přenesly až do samotného léta. V současné době jsou populární zejména sukně se cvoky v denimovém provedení. Pokud budete rozmýšlet mezi klasickým modrým denimem a bílým denimem, sáhněte po tom bílém. A když bude zapínání se cvoky vepředu, máte vybráno a zároveň i vyhráno!