Inspirujte se vévodkyní, noste puntíky a delší šaty

Loňský rok se nesl ve znamení poměrně krátkých šatů, které mnohdy odhalovaly i to, co jít vidět rozhodně nemělo. Letošní móda je však krapet jiná – tedy zcela jiná. Nosí se totiž zejména delší šaty, které sahají minimálně ke kolenům. S krátkými šaty letos rozhodně neoslníte. Pokud budete stát před zrcadlem a pokud budete přemýšlet nad tím, co si vezmete na sebe, nechte se inspirovat vévodkyní Kate, která se nedávno už potřetí stala maminkou.

Královská rodina šla už odpradávna příkladem. Nejdříve si svět zamiloval styl princezny Diany, nyní svět miluje styl vévodkyně Kate, která se princeznou Dianou nechává mnohdy inspirovat. Jednotlivé šaty, které nosí, nejsou přehnaně drahé, a když ano, v obchodech najdete za skvělé ceny jejich kopie.

Nejvíce zaujmete zejména tehdy, kdy se obléknete do puntíků. I ty vévodkyně Kate nosí s velkou oblibou. Z fotografií můžeme usoudit, že jedny z jejich vůbec nejoblíbenějších šatů jsou bílé šaty rovného střihu, které jsou posety černými puntíky. A jestli sledujete módní svět, moc dobře víte, že právě puntíky jsou to, co je letos in.

I límečky jsou opět v módě

Pokud jste v nedávné době slyšeli o události, kterou slavila celá Velká Británie, určitě si vybavíte i šaty, které měla vévodkyně Kate na sobě. Tou událostí bylo narození dalšího následovníka trůnu. Při odchodu z nemocnice měla na sobě vévodkyně Kate krásné, červené šaty s límečkem, které měly rovný střih, tudíž jí zakrývaly bříško po porodu.

Právě límečky jsou u vévodkyně Kate velice oblíbené. I v tomto směru se od ní můžete inspirovat, protože límečky jsou vkusnou součástí každých delších šatů.

Zamilujte si klobouky

Pokud sledujete styl vévodkyně Kate delší dobu, moc dobře víte, že velice ráda nosí i klobouky. I to možná převzala od princezny Diany, která také s oblibou klobouky nosila. A i v tomto se můžete inspirovat.

Klobouky byly hodně nošeny především vloni, ale ani letos nejsou k zahození.