Kdy jste se narodili? Víme, kdo byl tou dobou ikonickou kráskou

Každý rok má svou ikonickou krásku. Nevěříte? Pak nám prozraďte, v jakém roce jste se narodili a my vám hned řekneme, ke komu se vzhlíželo, kdo byl na předních stranách kalendářů a kdo udával styl. Je třeba konstatovat, že v současné době existuje hromada slavných krásek, které můžete znát z dřívějška. Zatímco některé byly ikonickými jen jeden rok a poté se zcela vypařily, jiné se do světa módy či do podobných světů zapsaly dlouhodobě. Prozraďme si, jaké ikonické krásky vládly v jakém roce.  

Padesátá léta minulého století 

Pokud bychom měli zavítat do dob černobílých, konkrétně do padesátých let minulého století, zmínili bychom bezesporu krásku jménem Audrey Hepburn. Její pronikavé oči si pamatuje nejeden muž i nejedna žena. Také je třeba zmínit Elizabeth Taylor nebo Marilyn Monroe, což je žena, ke které i dnes řada žen vzhlíží. Zejména se dnešní ženy ztotožňují s jejími výroky a citáty, v nichž se soustřeďuje Marilyn především na to, že ženy by měly věřit především v sebe, že by si sebe měly vážit a podobně.  

Další ikonické krásky minulých let 

Pojďme si však zmínit další ikonické krásky, které vládly minulým létům. Za zmínku stojí například Jackie Kennedy, která se mihla na mnoha nadčasových snímcích. Taky je třeba zmínit Edie Sedgwick, což byla nadmíru krásná žena, která ve svém obličeji schovávala optimismus a také radost.  

Pokud bychom měli zmínit další ikonické krásky, mezi nimi by se rozhodně objevila také Dolly Parton, kterou nemusíme dlouze představovat. Tuto blondýnku zná pravděpodobně celý svět, nejeden muž měl její kalendáře nebo přední strany časopisů ve svých dílnách nebo pracovnách.  

K dalším ikonickým kráskám minulých let patří mimo jiné i Diana Ross, Debbie Harry nebo Jerry Hail. Za zmínku stojí i Meryl Streep či Michelle Pfeiffer.