Letní boty, které se vyplatí mít v botníku

Sněhule, kotníkové boty a kozačky jsme už dávno schovali hluboko do šatníku. Udělali jsme to takřka hned v okamžiku, kdy se na nás konečně pousmálo sluníčko. S příchodem sluníčka jsme ihned vytáhli Armani tenisky, které jsme se těšili, až opětovaně po roce obujeme. A společně s nimi jsme chtěli vytáhnout i další letní obuv, ale zjistili jsme, že nám právě letní obuv chybí. Otázkou tedy je, jakou obuv rychle dokoupit a jakou obuv se toto léto vyplatí mít v botníku. Trendy se přece jenom neustále mění a je tedy otázkou, co je stylového právě teď?

Nahé sandálky nesmíte postrádat

Léto se jednoznačně nese ve znamení otevřené obuvi. Kdo by se taky chtěl ustavičně potit v jedněch teniskách. Pokud sháníte ideální otevřenou obuv na toto léto, podívat byste se měli především po takzvaných nahých sandálkách, které jsou ploché a taktéž e jim říká filigránové. Jsou velice jednoduché, velmi jemné a takřka nevýrazné. Doplněny jsou maximálně jemnými tkaničkami nebo stužkami, aby držely na nohou. 

Když tenisky, tak barevné

Chcete si doplnit svůj šatník i o nové druhy tenisek? Pak byste neměli nechat v obchodě barevné tenisky, protože právě je jejich sezona. Nesázejte na neutralitu, ta nikoho nezajímá. Raději vsaďte právě na barevnost, protože to je symbol letního horkého období. Po jakých teniskách sáhnete vy? Zpestříte si svůj šatník o modré, zelené nebo o růžové modely?

Espadrilky jsou stále v kurzu

Už několikátou sezonu se drží v žebříčku trendů takzvané espadrilky, což jsou naprosto legendární boty, jež řada žen miluje, druhá polovina je však nenávidí díky příliš vysoké podrážce. Nikdo však jistě nebude namítat nic, když sdělíme, že jsou i letošními letními trendy. Aktuálně jsou dostupné v mnoha variantách, stačí si vybrat jednu z nich.