Navštivte nejkrásnější místa na světě. Víme, jaká to jsou

Chcete prozkoumat svět? Pak byste měli navštívit ta nejkrásnější místa na světě. Odlišíte se tak od ostatních dobrodruhů a cestovatelů, kteří pravidelně navštěvují jedny a ty samé destinace, případně kteří jezdí tam, kam jezdí všichni. Vynechejte proto klasickou podobu Bali nebo se letos vyhněte třeba oblíbenému italskému moři. Raději navštivte nějaké z míst, které se označuje za to nejkrásnější na světě. A takových míst je na světě opravdu mnoho, několik z nich jsme vám vybrali.  

Vzhůru na sopku Fudži 

Do Japonska nemusíte jezdit jenom za sushi, ale také za zdejší sopkou Fudži, která je označována jako jedno z nejkrásnějších míst na světě. Najdete ji konkrétně na ostrově Honšú západně od Tokia. Jedná se o jeden ze symbolů Japonska, který je typický svými okolo rozprostírajícími se stromy sakura. Nahoru vede turistický trasa, která vás dovede až do výšky skoro čtyř tisíc metrů. Samozřejmě si zde budete moct odpočinout, nahoře se nachází odpočinkové chaty.  

Poznejte krásu národního parku Yellowstone 

Spojené státy americké nejsou jenom o zdejších typických městech, jako je New York nebo Washington. Je to tu také o přírodě. I Amerika má nádhernou přírodu, svědčí o tom třeba národní bank Yellowstone, který je skutečnou perlou mezi národními parky, které se nachází na západě Spojených států amerických. Žije zde celá řada divokých zvířat, je zde také velké množství turistických treků. V parku se mimo jiné nachází i termální prameny.  

Do Austrálie 

Láká vás výlet do Austrálie nebo dovolená v Austrálii? Pak doporučujeme navštívit Uluru nebo také Ayers Rock, což je největší monolit na světě. Jinými slovy je to velká mystická skála, která je posvátným místem pro původní domorodce kmene Anangů. I když dnes už není možné vylézt až na vrchol skály, je to rozhodně jedno z nejkrásnějších míst na světě. Kolem skály vede až tříhodinová turistická trasa, která vám dá pořádně zabrat.