Originální způsoby, jak nosit košili

Košili můžete nosit i mimo formální prostředí. Vyrazte v košili nakupovat, na kávu s kamarádkami, na představení vašich dětí. Je spousta způsobů, jak košili nosit a tento článek vám poradí pár z nich.

S čím kombinovat bílou košili?

Bílá košile je základ vašeho šatníku. Je pravda, že občas může působit fádně, ale to se může změnit správnou kombinací s jiným kouskem z vaší skříně. Nejprve se musíte ujistit, že vám košile perfektně padne. Nemusíte ji nosit jen ke kostýmu, perfektně se bílá košile, především s dlouhým rukávem, hodí k džínám. Když k tomu dopasujete lodičky a kabelku, můžete vyrazit do města! Stále budete vypadat elegantně a k tomu na sobě budete své oblíbené pohodlné džíny.

Bílá košile a sukně

Nemusíte se bát kombinovat košili se sukní. Osvěží to váš vzhled! Dodáte mu mladistvost a s koženou sukní i trochu rockový nádech. Místo kabelky přes rameno sáhněte po psaníčku, vhodných botách a vydejte se na drink s kamarádkami.

Ne jen bílá

Nezastavujte se jen u bílé košile. Existují košile různých barev, s potisky, odlišnými střihy a vzory. Oblíbené jsou proužkované a kárované košile, které můžete různě volit podle toho, na jakou akci se chystáte. Károvaná je spíše pro ležérnější situace, proužkovaná pro ty, kteří chtějí vypadat elegantně.

Zkuste košili s odhalenými rameny a nebo ji noste úplně jinak! Uvažte si ji třeba jako sukni nebo si kupte košili o několik čísel větší, k tomu pásek a noste ji jako šaty.

Popusťte uzdu své fantazie a snažte se přijít na originální způsob, jak svůj outfit oživit. Někdy stačí opravdová maličkost, a pokud vás nic nenapadá, na internetu můžete nalézt spoustu videí plných originálních nápadů.