Co patří do moderního bytu?

Mít svůj vlastní byt je jedna věc, ale mít svůj vlastní, moderně zařízený byt – to je věc druhá. Mnoho lidí totiž skutečně neví, jak by svůj byt měli zařídit. Málokdo ví, co je vlastně moderní a co nikoliv. Abyste si nemuseli kupovat drahé časopisy o bydlení, přinášíme vám pár tipů, co by do takového moderního bytu zkrátka mělo patřit.

• stálezelené rostliny

Byt by měl být zabydlený. A k takové zabydlenosti vám rozhodně pomůžou živé květiny, které si posadíte nejen na parapety, ale taky do rohů místnosti. Bez živých květin nebudete mít domácnost úplnou. K modernímu bytu se pojí hlavně stálezelené rostliny, které se přizpůsobí naprosto jakékoliv barevné kombinaci jednotlivých místností.

• květináče metalových barev

Když už jsme u těch květin, měli byste vědět, do jakých květináčů je třeba květiny dát. Volte metalové barvičky, které vás naprosto dostanou! Na výběr máte většinou ze stříbrné barvy, z bronzové a zlaté. Nikdy je však nekombinujte dohromady, protože pak budou působit zmateně.

• masivní závěsy

Do moderního bytu taky patří masivní závěsy, bez kterých to nejde. Masivní závěsy nyní koupíte opravdu všude. Nestojí ani moc, většinou se vlezete do pěti set či do osmi set (záleží na materiálu, z něhož jsou závěsy vyrobeny). Masivní závěsy dodají vašim místnostem luxus.

• dvojité stolky

Jestli přemýšlíte nad tím, jaké konferenční stolky byste si měli koupit do obývacího pokoje, pak byste si rozhodně měli koupit stolky dvojité. Jeden stolek už nyní nestačí, je třeba mít zkrátka stolky dva – přesto to vlak nejede.

• chlupaté polštáře

K dalším nutnostem, které je třeba mít hlavně v obývacím pokoji, patří chlupaté polštáře. Ty taky koupíte dneska už na každém rohu, a to v různých barvách. Nadchnout byste se hlavně měli pro ty zelené a nachově růžové. Samozřejmě se nebraňte ani těm klasickým barvám, jako je černá nebo bílá.