Ráj na zemi. Kde prožijete dovolenou snů?

Jelikož jste letos svou letní dovolenou nemohli strávit tak, jak si představujete, možná už plánujete tu příští. A jelikož jste možná za svou letošní dovolenou ušetřili, možná se plánujete vydat na opravdu luxusní dovolenou, kterou jste nikdy předtím nezažili. Co třeba vyrazit na místo, které je označováno za ráj na zemi? Takových míst je kupodivu celá spousta, stačí si vybrat to, které vám na první pohled učaruje nejvíce.  

Bahamy 

Jak již bylo zmíněno, na zemi je celá spousta míst, z nichž až oči přechází. Kupříkladu jsou jedním takovým místem Bahamy, kde se můžete ubytovat třeba v Atlantis Paradise Island. Mluvíme o rozsáhlém letovisku, odkud se vám nebude chtít. I když zde jedna noc přijde na několik tisíc dolarů, máte tady prakticky všechno, na co si vzpomenete. A to samozřejmě i aquapark, který je možná ještě krásnější než Bahamy celkově.  

Jamajka 

Většina lidí má Jamajku spjatou s filmovým snímkem Kokosy na sněhu. Film je takovou klasikou, na kterou se každý člověk rád podívá, když to běží v televizi. Pokud vás Jamajka jako taková láká, ať už kvůli filmu nebo ne, budete překvapeni tím, jak krásné to zde je. Je to také jeden z rájů na zemi, kde se můžete ubytovat třeba v hotelu Rockhouse. Pokud se ubytujete zde, můžete narazit na celou řadu světových celebrit – kupříkladu na zpěvačku Ritu Oru, která zde pravidelně tráví své dovolené.  

Ostrůvek Bregancon 

Znáte ostrůvek Bregancon, který se nachází na jihu Francie? Mluvíme o bývalém útočišti pirátů, poté zde však byla vybudována královská pevnost. Dnese se jedná o místo, kde tráví svou dovolenou třeba francouzští prezidenti. Ostatně toto místo bylo i vyhlášeno jako oficiální místo dovolených francouzských prezidentů.  

Na která místa byste nejraději zavítali? V nabídce je také Dominikánská republika nebo Bali, což jsou taky doslova ráje na zemi.