Svatební styly roku 2019: Zamilujte si mašle a výstřihy

Plánujete svou svatbu na příští rok? Pak vás jistě zajímají svatební trendy, které budou pro příští rok dominantní. Sice ještě do konce roku zbývá pěkných pár měsíců, mnohé nevěsty se však po svatebních trendech dívají už nyní. V nedávné době probíhaly mnohé módní přehlídky, které poukazovaly právě na svatební trendy pro příští rok. I když letošní rok ještě neskončil, pojďme se na svatební trendy roku 2019 podívat už nyní.

Jak jsme zmínili, móda je vždycky o krok napřed. I když ještě není ani polovina roku 2018, módní návrháři už lákají na modely roku 2019. A že jich teda je! Každá nevěsta si vybere, nabídka je totiž poměrně rozmanitá. Příští rok budou vynikat především nevinné, elegantní modely, ale najdou se i extravagantní kousky, které odhalují i to, co obvykle nevěstě nemá být vidět. Co konkrétně máme na mysli?

Mašle podtrhují ženskost

Svatební modely příštího roku se budou vyznačovat především mašlemi. Mašle jsou na většině modelů přidělány vzadu nad zadečkem a dokonale podtrhují ženskou postavu. Pokud toužíte po šatech, v nichž budete nejen elegantní, ale taky sexy, přesto nevinná, šaty s mašlí jsou ideální. V současné době totiž právě šaty s mašlí splňují všechny požadavky.

Výstřihy nejen vepředu, ale i vzadu

Zaujmout můžete i s výstřihy. Příští rok si budete moct koupit či půjčit mnohé modely s výstřihy na zádech nebo vepředu. Ať už si vyberete jakékoliv šaty s výstřihem, neuděláte chybu. Čím hlubší výstřih, tím stylovější svatební šaty jsou.

I milovnice květin si přijdou na své

Nezapomínejme na květiny, které mnohé ženy milují. V současné době jsou květiny obrovským hitem, je to vzor, který jen tak neupadne v zapomnění. Dokonce i svatební šaty pro příští rok jsou plné květů. Většinou se na šatech nachází v malinké velikosti a mnohdy zakrývají choulostivé partie  nevěsty.