Tvarování postavy mrazem přináší neinvazivní kryolipolýza. Co všechno dokáže?

Existuje na světě žena, která by byla dokonale spokojená se svou postavou a nic by si nepřála změnit? Neustálá kritika a snaha o zdokonalování se není na škodu. Jen musíte vědět, jak to celé správně uchopit a vybrat si vhodnou metodu. Jednou z variant neinvazivního ošetření s cílem odstranění tukových buněk je právě kryolipolýza. V čem spočívá a jak vybrat tu doopravdy účinnou?

Tvarování problematických partií

Menší stehna, odstranění tuku z bříška a zmenšení problematické partie v oblasti hýždí jsou nejčastější aplikace kryolipolýzy. Ošetřované místo musí být vhodné k vakuovému nasátí. Výhodou této metody je neinvazivní zákrok bez nutnosti dlouhé rekonvalescence v porovnání s invazivní liposukcí. Ošetření dané partie je možné opakovat až do té chvíle, než budete plně spokojeni s výsledným vzhledem.

Neinvazivní a šetrná metoda

Kryolipolýza funguje na základě cíleného mražení tukových buněk. Přístroj je vyloženě soustředěn pouze na tukovou tkáň, takže nehrozí poškození okolních buněk. Tuk je následně donucen k rozpadu a vyloučení metabolismem. Po ošetření jsou tukové buňky úplně odstraněny. Prvního viditelného efektu si všimnete hned po dokončení ošetření. Po dobu dalších třech měsíců tělo dále odbourává tukové buňky tak, aby všechno proběhlo bez zbytečně velké zátěže na organismus.

Maximální efekt pouze s kvalitním přístrojem a patentovanou technologií

S úspěchem přichází následovatelé, kteří se snaží okopírovat danou metodu. Ovšem alternativy přístroje Zeltiq CoolSculpting® ani zdaleka nedosahují požadovaných výsledků. Investice do takového ošetření jsou ve velké většině vyhozené peníze. Pokud doopravdy toužíte po tvarování postavy pomocí kryolipolýzy, vsaďte na osvědčenou kvalitu. Kromě certifikovaného přístroje je důležité prostředí kliniky a personál. Klinika Mediestetik v Praze disponuje autentickým přístrojem Zeltiq CoolSculpting®, který je doplněn vyškoleným personálem a snahou o vytvoření co nejvíce příjemného prostředí.