Jaké džíny letí v dámském a v pánském světě?

Móda se neustále mění, což jistě zaregistrovala většina z nás. Současná kolekce nám poměrně dopřává – jednotlivé kousky jsou opravdu volné, díky čemuž zamaskujeme nedokonalosti, které máme. Nicméně do módy se taky vrací takové kousky, které známe z dřívějších let, konkrétně z devadesátých let. Než tedy zamíříte do obchodu, nejdříve se podívejte do svých starých šatníků, jestli nenajdete nějaký kousek, který se zase nosí. Ušetříte tak nemálo peněz. Kromě svetrů nebo mikin však do módy přibyly i různé podoby džínů. Pojďme si říct, s jakými džíny aktuálně oslníte ženy a s jakými dostanete muže.

Džíny jsou samozřejmou součástí našich šatníků. Ten, kdo nemá džíny, jako kdyby nebyl. Je to opravdu základ, který se nosí celoročně. Je však velká škoda, že jsou džíny čím dál dražší – když přijdou slevy, džíny jsou to první, co mizí z pultů obchodů s oblečením.

Dříve jsme byli zvyklí hlavně na bederní kalhoty, ale ty jsou už dávno pryč. Už se však nenosí ani příliš upnuté džíny, ale dává se přednost těm volnějším tipům. Pojďme si říct střihy džínů, které letí v dámském a v pánském světě.

Jaké džíny frčí v dámském světě?

Co se týče dámského světa, ženy si mohou vybírat z mnoha fantastických střihů. Jak jsme již zmínili, ženy by se měly vyvarovat hlavně bokovým kalhotám, které podtrhují veškeré naše nedokonalosti. Dále by se měly soustředit na lacláče. Lacláče jsou jedním z comebacků, které se vyplatí si opět pořídit. Jako děti jsme je měli rádi, proto si je určitě zamilujeme i nyní.

První místo v oblíbenosti však aktuálně v dámském světě nemají džíny, ale kalhoty, které si dneska koupíte na sto různých způsobů.

Jaké džíny frčí v pánském světě?

Co se týče pánského světa, pánové jsou určitě rádi, že mají tak obrovský výběr. Kromě trhaných či děravých džínů si mohou koupit například takzvané joggers, což jsou džíny, které jsou většinou na zavazování a hlavně jsou u kotníků upnuty.