Už víte, kde prožijete silvestrovskou noc?

Pokud jste ještě nezačali nakupovat vánoční dárky, pak máte ten nejvyšší čas. Zanedlouho se totiž do obchodních domů v celé České republice nahrnou davy lidí, kteří budou chtít sehnat dárky pro své nejbližší na poslední chvilku. Jestli se chcete vyvarovat takovým dlouhým frontám u pokladen, pak začnete nakupovat své dárky už nyní. Stejně tak je dobré už nyní se rozhodnout, kam letos pojedete strávit silvestrovskou noc. Pokud byste totiž zatoužili po dovolené v zahraničí, tak je třeba rozhlédnout se po zájezdech už nyní.

Není to z toho důvodu, že by snad byly zájezdy těsně před silvestrovskou nocí drahé, ale budou vyprodané, proto se po nich ohlížejte už nyní. Velkou nabídku má třeba dříve český portál slevomat.cz, kde se to silvestrovskými zájezdy naprosto hemží.

Pojďme si říct pár tipů na místa, kde prožijeme rozhodně toho nejkrásnějšího silvestra. Všechna místa jsou v zahraničí, protože se říká, že ty zahraniční oslavy Nového roku jsou naprosto jiné než v České republice. Jestliže jste ty zahraniční oslavy ještě nezažili, je načase začít právě nyní.

• Francie

I když se v posledních měsících ve Francii udály mnohé teroristické útoky a lidé se sem bojí jezdit, přesto je to jedno z nejkrásnějších míst, kde strávíte toho nejlepšího silvestra. Obvykle se jezdí do Paříže, ale zde musíte počítat s opravdu velkým množství lidí. Ovšem i přes velké množství lidí je to něco naprosto fenomenálního.

• Itálie

Taky se hojně jezdí do Itálie. Hlavně do Benátek najdete různé silvestrovské zájezdy. Není se čemu divit, konkrétně Benátky jsou totiž během silvestrovské noci naprosto fantastické. Sledování ohňostroje z gondoly se přece nepoštěstí jen tak někde!

• Dubaj

A taky mnoho lidí jezdí do krásné, luxusní Dubaje. Zde je to jiný silvestr z toho důvodu, že je tady mnohem honosnější, je zde brán ve větším a luxusnějším stylu.