3 aplikace, se kterými začnete cvičit prakticky ihned

Chcete začít cvičit? Ať už to chcete dělat pro ten pocit po cvičení nebo kvůli postavě, kterou můžete díky pravidelnému cvičení získat, v každém případě budete mít problém začít. Vůbec se vyhrabat z postele a obléknout se do sportovního oblečení. Nejste výjimkou, takto to má opravdu nejeden člověk. Proto je dobré mít po ruce parťáky, s nimiž půjde cvičení jako po másle. Jimi může být třeba aplikace, která vás bude do cvičení doslova motivovat. Takže, jaké aplikace na cvičení stáhnout do svého mobilního telefonu? 

Nike Training Club 

Jednou z nejvyužívanějších aplikací na cvičení je bezesporu Nike Training Club. Tato bezplatná appka zahrnuje mnoho cvičebních setů, díky nimž nebude cvičení nikdy stereotypní. Naopak, bude naopak zábavou a každý den se budete těšit na nový a nový cvičební set.  

Aplikace je vhodná jak pro začínající, tak pro pokročilé cvičence, protože umožňuje vybrat si z různých náročností i délky cvičení. V jeden den můžete investovat pouze pět minut do cvičení, jindy klidně půl hodinu nebo hodinu. Je to zkrátka na vás. Aplikace vás bude nejen motivovat, ale díky nabízeným instruktážním videím vás i navede ke správnému provádění jednotlivých cviků. 

Fitify 

Druhou aplikací na cvičení, kterou se vyplatí mít staženou v mobilním telefonu je Fitify. Jedná se o aplikaci ryze v češtině,  jež vám ihned na začátku nabídne možnost stanovit si svůj cíl. Chcete zhubnout, zpevnit nebo nabrat svalovou hmotu? To všechno vám nabídne a podle toho stanoví cvičební plán (nebo ho alespoň navrhne).  

V aplikaci se nachází přes tisíc nejrůznějších cvičení. Na své si přijdou jak ti, kteří chtějí při cvičení používat činky nebo jiné náčiní, tak ti, kteří upřednostňují cvičení se svou vlastní váhou. 

Adidas Training by Runstatic 

Pokud nejste fanoušky společnosti Nike, ale spíše vás to táhne ke společnosti Adidas, máme pro vás dobrou zprávu – i tato firma si nachystala aplikaci na cvičení, do které můžete zaznamenávat různé podoby sportovní aktivity. Mluvíme o Adidas Training by Runstatic, která nabízí cvičení jak pro hubnutí, tak nabíraní svalů nebo pro zlepšení kondice.