Batoh na 3 způsoby: trendy, elegance a sport

Pokud nejste zrovna kabelkový typ nebo se vám vaše kabelky už okoukaly, vsaďte na batůžek! Nošení batohů je pohodlné, spoustu se toho do nich vleze, prodávají se v různých velikostech, materiálech a designech a začínají být čím dál tím více in!

Už dávno není pravda, že se batoh hodí jenom na túry a ke sportovnímu oblečení obecně. S batohem dnes můžete vyrazit kamkoliv – na nákupy, k vodě, do města, dokonce i na rande. K sehnání jsou totiž v tolika provedeních, že je lehce zkombinujete s jakýmkoli outfitem.

Elegantní batohy

Kožený batůžek s výšivkou se krásně hodí jak k letním, tak k večerním šatům. Vyraznit s ním můžete s přáteli na víno nebo na rande. Batůžek bude mnohem originálnější než obyčejná kabelka, na kterou jsou všichni zvyklí.

Trendy batohy

Každá moderní slečna by měla mít v šatníku schovaný správný trendy batoh. Takový batoh má neobvyklý tvar, může být ušitý z více materiálů – například kůže a samet tvoří neobvyklou, ale velice trendy kombinaci. Typickými barvami jsou černá, béžová a bílá a nejlépe se hodí k boyfriend džínám, košilím a výrazným vzorům.

Sportovní batohy

Sportovní batohy tady byly odjakživa a jejich trvání v módním světě bude ještě dlouhé. Dnes se totiž dělají v mnohem hezčích designech než dříve a ocení je tak každá slečna, která tíhne spíše ke sportovnímu, ne však přímo výletnímu stylu. Největší výhodou těchto batohů je právě to, že si je můžete vzít jak na túru, tak na nákupy do obchoďáku.

Batohy můžete vybírat na internetu nebo přímo v kamenných prodejnách – tam se to batohy jen hemží! Vyberte si tedy ten váš, který podtrhne váš jedinečný styl.