Chovatelé a jejich nové hobby. Staví si klece z hliníkových profilů

Chovatelé mají nové hobby. Pokud jste chovatel ptáků, určitě jste o stavebnicovém systému už slyšel, pokud však chovatelem ptactva nejste, možná pro vás stavebnicový systém bude novinkou, která rozhodně není novinkou na trhu. I v současné době, věřte tomu nebo ne, se najdou vášniví chovatelé ptactva, konkrétně ti, kteří chovají andulky nebo případně i exotické papoušky, pro které se potřebují speciální klece. Chov andulek a papoušků se takřka nijak neliší, jediný rozdíl je právě ve zmiňované velikosti klecí. Zatímco klec pro papoušky by měla být prostorná, klec pro andulky může být menší a útulnější. Při výběru vhodné klece pro ptáky nebo případně při výběru venkovní voliéry však dbáte také na to, jestli se klec vleze na místo, kam ji chcete postavit.

Bohužel se mnohdy stane, že klec přímo nesedí na místě, kde jste ji chtěli mít, někdy je dokonce větší, jindy menší. Ve chvíli, kdy klec nebo voliéra nepasuje do místa, kde jste ji chtěli mít, přemýšlíte nad tím, co dělat, kde ptactvo ubytovat.

Existuje však jedno řešení, nemusíte tedy pouštět flintu do žita.

Znáte stavebnicový systém?

Nyní se konečně dopracováváme ke stavebnicovému systému, o němž jsme hovořili výše. Stavebnicový systém není novinkou na trhu, přesto pro mnohé chovatele ptactva se o novinku jedná. Představte si, že byste si mohli klec pro ptáky nebo případnou venkovní voliéru mohli postavit jako stavebnici – zkrátka byste jen složili pár dílů k sobě a byla by z toho obyvatelná klec, v níž by se všem ptákům dobře žilo. To je hezká představa, že ano!

Jenže ona to není jen představa. Ze stavebnice Aluhobby se skutečně může postavit obyvatelná klec nebo případně voliéra pro ptáky.

Snadné, rychlé, zábavné

Díky propracovanému stavebnicovému systému bude i stavba obydlí pro ptactvo snadná, rychlá a zábavná. Když to jednou vyzkoušíte, stane se z toho koníček, který vyplní váš volný čas. Klece jsou kvalitní z hliníkových profilů.