Hry, které raději nehrajte

Milujete si krátké chvíle krátit kvalitní hrou, která vás na chvilku dostane ze světa dospělých do světa fantazie, kde můžete být rytířem, vikingem nebo kde se můžete stát závodním vozem? Takové hry dokážou zkrátit čas při léčení nemoci nebo mohou nejednomu člověku zkrátit čekání na lékaře nebo autobus.  

Aktuálně je pravdou, že hry se dávají do kupy opravdu denně. Některé jsou lepší, jiné o něco horší. Některé jsou však tak hrozné, že je rozhodně nedoporučujeme hrát ani si stahovat či instalovat. Víte, jaké hry nevyužily svůj potenciál a jaké tedy rozhodně nestojí za zahrání? 

Kupodivu je takových herních kousků mnoho, vybrali jsme však takové tituly, od kterých se hodně očekávalo a které byly bohužel jedním velkým zklamáním.  

Metro Exodus 

Metro Exodus – to je název jedné z velice očekávaných her, která měla zakončit trilogii známých her Metro. Bohužel hra už po zapnutí se nezdá být tak kvalitní hrou, jakou jste pravděpodobně očekávali a jakou jste chtěli hrát. Zážitek z hraní navíc kazí nudné přesuny nebo poměrně nezajímavý, nudný příběh, který rozhodně není tím velkým velkolepým finálem, v jaké jsme doufali a jaké jsme očekávali.  

Generation Zone 

I když hra Generation Zone vypadala na první pohled velice dobře, po zpracování přišlo jedno velké zklamání. Zpracování bylo doslova odfláknuté, navíc je zde nelogická umělá inteligence a celý herní svět je poměrně nudný. Díky němu se ostatně celá hra táhne a padá na jakési pomyslné dno.  

Crackdown 3 

Třetí díl hry Crackdown byl taktéž poměrně očekávaným, bohužel opět se jednalo o jedno velké zklamání. Hra přináší jen krátkodobý zážitek, který však zanedlouho odvane pryč a vy budete mít pocit, že jste promarnili část svého života. 

Pokud budete přemýšlet nad tím, jakou hru si v nejbližší době zahrajete, na zmiňované herní tituly se raději ani nedívejte.