Jak by měly dnes vypadat ideální svatební šaty podle návrhářů?

Máte v plánu se vdávat? Plánujete svatbu už letos? Možná přemýšlíte nad tím, jak by měly vypadat vaše svatební šaty. Jakožto nevěsta chcete být naprosto dokonalá, chcete mít krásné šaty, které vám bude kdekdo závidět. Doporučujeme si šaty vybírat podle návrhářů, kteří moc dobře vědí, co se nosí. Několika návrhářů jsme se proto za vás zeptali, abychom zjistili, jaké svatební šaty jsou dnes moderní a jaké nejkrásnější šaty si můžete na sebe obléknout.  

Výběr šatů by se něm podceňovat. Přece jen svatba je jen jednou za život a o pár let později byste měli být se svým výběrem šatů být spokojeni. Pokud se zanedlouho chystáte do některého ze svatebních salonů, prozradíme vám, podle čeho svatební šaty vypadat.  

Pohodlné, přesto rafinovaně sexy 

Ve svatebních salonech dnes najdete opravdu obrovský výběr svatebních šatů, proto se vám možná budou hodit rady návrhářů. Jestli existují dnes moderní šaty? Jsou dnes spíše jen trendy, podle kterých si vybírat. Podle návrhářů byste se neměli upínat na to, co je aktuálně stylové nebo co nevěsty dnes nosí, každému se přece jen líbí něco jiného. Ideální šaty jsou podle návrhářů takové, které jsou pohodlné, decentní, ale zároveň rafinovaně sexy.  

Jaké jsou dnes trendy ve světě svatebních šatů 

Pokud bychom ale měli vyzdvihnout několik trendů ve světě svatebních šatů, řekli bychom, že se dnes nosí hlavně krajky. Krajky a síťovina v barvě pleti, která zahalí, co být zahaleno má, přesto to nejde na první pohled vidět.  

Co už je však dávno out, jsou hlavně velké sukně s obručemi, které se nosily opravdu před desítkami let. Přesto se v mnoha svatebních salonech takové šaty nachází, těm se vyvarujte obloukem. Také se dnes nenosí vyztužené korzety, v nichž nevěsty nemohly dýchat.  

Sázejte na minimalismus 

Podle návrhářů by každá nevěsta měla vsadit spíše na minimalismus, protože tím se nikdy nic nezkazí. Minimalismus je krásný, čistý, elegantní, jednotlivé kousky nejsou vyzývavé, přesto šaty nejsou méně sexy než jiné.