Tři tipy košilí, které můžete nosit i v létě

Když je venku šílené horko, oblékáme se tak, aby nám bylo horko co nejméně. Zatímco pánové volí šortky a tílka, ženy mají mnohem více možností. Mohou se obléknout do sukní, šatů, mohou na sebe obléknout šortky nebo klidně mohou chodit jen v plavkách, pokud si na to trumfnou. K jednotlivým kouskům oděvu lze nosit tílka, trička, topy s odhalenými rameny a mnoho dalšího. Dokonce si můžete vzít i košili, i když se tento oděv považuje za typicky zimní kousek.

Košile jsou od pradávna považovány za zimní kousek z toho důvodu, že mají dlouhé rukáv a velice často jsou ušity z flanelu nebo z džínoviny, která je velmi teplá a zároveň těžká. Jenže košile se už dávno nevyrábí jenom z těchto materiálů a v dlouhém provedení. Dnes se košile vyrábí v mnoha jiných provedeních, dokonce v takových, které jsou určeny pro léto. A abyste nám věřili, přinášíme vám konkrétně tři podoby košilí, které se v létě dají nosit.

1) Košile bez rukávů

Obrovským trendem jsou košile bez rukávů, které se zásadně vyrábí z lehkého, volného materiálu. Ženy je milují zejména pro jejich pestrost. V současné době si je můžete koupit v mnoha barevných kombinacích, stejně tak si je můžete koupit i v mnoha vzorech. Snadno se kombinují s klasickými šortkami i elegantními sukněmi, záleží na každém, pro jakou kombinaci se rozhodne.

2) Tuniky

I tuniky si lze koupit v podobě košilí. Takzvané košilaté tuniky jsou většinou dlouhé, sahají někdy pod zadeček, jindy až ke kolenům. Jsou volné, lehké a není v nich horko, obvykle se berou na pláž, kdy perfektně zakrývají plavky, které nemusí jít při cestě na pláž vidět.

3) Látkové košile k loktům

Zajímavým kouskem jsou i látkové košile k loktům, které se nosí zejména tehdy, kdy sluníčko příliš nepálí. Většinou se takové košile dají k loktům ohrnout, u loktů je pak knoflík, který rukávy drží na požadovaném místě.