Jak kombinovat černou a bílou?

Černá a bílá jsou jako jing a jang. Přestože jsou silně kontrastní, i tak vytvářejí dokonalé souznění a jejich kombinace vám vždy vyjde vstříc a pomůže vám vytvořit okouzlující outfit.

Černobílá variace bude vždycky in, je to totiž nestárnoucí klasika. Sluší všem generacím, můžete ji nosit během každého ročního období a nezáleží na tom, jakou mát postavu. S černobílou kombinací nikdy nešlápnete vedle.

Hra světel a stínů

A jak se tedy správně černá a bílá nosí? Do tmavších kousků většinou zahalujeme problematické partie a bílou variantu volíme pro to, co chceme zdůraznit. Bílé svršky a midišaty sluší i silnějším postavám, je nutné však dbát na ideální střih a kvalitní materiál.

Sportovně, elegantně, originálně!

Pokud sázíte na sportovní styl, vyzkoušejte kalhoty s lampasy. Připomínají tepláky a s klidem je můžete nosit i do města nebo si je vzít do restaurace. Nestyďte se a noste je i jinde než jen doma při válení na gauči.

Elegantní Francouzsky by se bez černých a bílých barev ve svém šatníku neobešly. Nádech francouzského stylu svému outfitu dodejte krajkami a baretem. Doporučit můžeme i hadí vzory, které jsou letos in a dodají vašemu vzhledu ten správný šmrnc.

Noste kostkované vzory! Co takhle třeba na šatech? Nemusíte se jich vzdávat ani v chladnějším počasí, stačí vybrat krásné úpletové, které vás zahřejí a jejich kostkovaný vzor váš vzhled oživí!

Dlouhý bílý plášť, denimová sukně a černé punčochy? Říkáme ano! Nemusíte se bát, že bude vaše kombinace oblečení vypadat vulgárně, právě naopak – bude se jednat o nápaditou kombinaci, která uspokojí každou módní nadšenkyni!