Které jarní kousky si do šatníku pořídit?

Už se pomalu ale jistě začíná oteplovat a příchod jara se blíží. Jaké módní trendy budou během nadcházejících měsíců frčet?

Módní návrháři v tom měli jasno už na podzim, ještě dlouho předtím, než jsme ze skříně začali vytahovat hrubé svetry. Co tedy můžeme čekat na pultech obchodů a které kousky oblečení je nutno si pořídit?

Denim v každé podobě

Fanoušci 80. let budou jásat, jelikož denim je vítán v jakékoli podobě. Vytáhněte džíny, bundičky, sukně, šaty a vesty a vyrazte do ulic! Pro jarní období se hodí denim světlejších barev a in budete vypadat hlavně v sepraném, který vytváří módní „plísňový efekt“.

Nadýchané rukávy

Osmdesátky se dotknou i halenek, kterým vykouzlí nadýchané rukávy. Blůzy, saka a šaty s takovými rukávy budou naprostým hitem a ještě větší styl jim dodáte výraznými květinovými vzory.

Žlutá jako sluníčko

Výrazná žlutá se letos těší popularitě. Se sluníčkovými šaty či mikinou budete zářit i v sychravém počasí a celkově bude barva pozitivně působit na vaší náladu a náladu vašeho okolí. Vypadá to, že jaro bude plné pozitivní energie a úsměvů!

Batikované kousky

Vytáhněte svá stará batikovaná trička, pořiďte si batikované šaty! Letos se to batikovanými vzory bude jenom hemžit a je na vás, na kterém kousku oblečení jej upřednostníte – bude to sako, kalhoty nebo sukně?

Nezapomeňte na pokrývku hlavy

Celý look doplňte vhodnou pokrývkou hlavy. Letos jsou trendy hlavně velké klobouky. Kromě nich můžete nosit i čelenky, které jsou skvělou alternativou čepic – díky nim si nerozcucháte vlasy, ale zároveň vám nebude zima na uši!