Jak kombinovat pletené šaty? 

Pletené šaty přišly znovu na scénu. S ochlazením a také prvním sněhem se mnohé ženy nechtěly vzdát toho, že by musely své oblíbené letní kousky strčit do skříně, a tak vyšly s něčím novým – s pletenými šaty, které je reálně zahřejí, ale zároveň jejich outfit nebude postrádat punc elegance. Jsou totiž nejen vkusné na pohled, ale také jsou hřejivé, stylové, hezky se kombinují s nejrůznějšími svršky. Ostatně u této kombinace zůstaňme. 

S kozačkami nad kolena 

Pletené šaty patří k chladným ročním obdobím stejně jako k podzimu patří dýňové latté a k chladné zimě perníčková alternativa. Pokud si však lámete hlavu nad tím, jak konkrétně tento kousek kombinovat, vystačíte si například dokonale s kozačkami nad kolena, které dřímají ve vašem podzimním a zimním šatníku.  

Tyto kozačky nad kolena jsou skutečně vkusné, to se musí nechat, navíc hezky opticky zeštíhlují nohu, pokud se rozhodnete pořídit si takové, které lýtka skutečně hezky obepínají. Pokud jsou kozačky spíše větší a volnější na lýtkách, nedosáhne se tak hezkého efektu.  

S botami na platformě 

V posledních letech se do popředí dostaly také takové boty, které jsou na platformě. Jsou nižší, sahají sotva nad kotníky a působí v mnoha očích velmi robustně. To by vás však nemělo nijak zastrašit, protože takové obutí se dokonale spáruje právě s elegantními kousky. Dokážou jim dodat punc ležérnosti a ubrat na formalitě, což se například v případě, že jdete na rande hodí.  

Jestliže chcete na ležérnosti dodat ještě více, nabízí se například kombinace s kšiltovkou nebo oversized kabátem.  

S lodičkami do společnosti 

Pakliže míříte do společnosti na nějakou dlouho očekávanou událost, rozhodně byste neměli sáhnout po ničem jiném než po lodičkách, které dokážou hezky zdůraznit vaši siluetu a vaše přednosti. Pokud takové šaty doplníte o šperk, minimálně opticky předběhnete v očích mužů dámy sedící vedle vás.