Jak partnerce vybrat ideální spodní prádlo?

Rozhodli jste se potěšit svou partnerku nějakým hezkým dárkem? Slaví narozeniny nebo jí chcete něco koupit pod vánoční stromeček? Spodní prádlo je rozhodně něco, co neurazí a co zároveň potěší, ovšem musíte se strefit do velikosti. Pokud se do velikosti nestrefíte, můžete také odejít bez polibku nebo poděkování, spíše ženu můžete rozhněvat. Abyste tedy nesáhli vedle, víme, jak partnerce ideální spodní prádlo vybrat.  

Vybíráme podprsenku a kalhotky 

Pod spodním prádlem si často představíme kalhotky a také podprsenku. Pokud jste se rozhodli koupit dámě podprsenku nebo kalhotky, měli byste znát velikost vaší partnerky. Nakoukněte jí proto do šuplíku se spodním prádlem a zjistěte to nejpodstatnější. Pokud jsou cedulky ustřiženy, neriskujte to a raději jí vezměte v daném obchodě se spodním prádle voucher, na němž bude nabitá určitá částka.  

Když budete zjišťovat partnerčinu velikost spodního prádla, zároveň si povšimněte stylu, který nosí. Ne všechny ženy milují všechny střihy kalhotek. Některé nemají rády tanga, jiné milují brazilky, další ženy jsou zastánkyněmi klasických kalhotek.  

Jak vybrat noční košilku nebo pyžamo 

Do spodního prádla také spadá košilka nebo pyžamo. V tomto případě je trochu snazší samotný výběr, protože u košilek a pyžama najdete klasické velikosti, a to velikosti S, M, L a podobně. Stačí tedy nahlédnout do šatníku a mrknout se na velikost halenek nebo riflí.  

Pokud chcete ženu potěšit pohodlím, doporučujeme sáhnout po takovém pyžamu, které bude vyrobené z plyšového materiálu. Bude tedy na dotek velice měkké a příjemné. Jestliže ale chcete partnerce koupit svůdnější kousek, vybírejte podle svého gusta. Ale myslete také na svoji partnerku – chcete přece, aby daný kousek nosila, ne aby se ho štítila nebo aby ji urazil.  

Koupit také můžete svůdné spodní prádlo, které je potěšením jak pro ženu, tak pro muže. Opět se setkáte s klasickými velikostmi, jako je velikost S nebo L.