Letošní módní hříchy, kterých se dopouštíme

I když rok teprve začal, už jsme se stihli dopustit mnoha módních hříchů. Každý rok se nosí něco jiného, každý rok je v módě něco, čemu se většina lidí přizpůsobí, ale druhá polovina lidí to bohužel ani neregistruje. V případě, že patříte do druhé skupiny lidí, měli byste si sami zodpovědět otázku, zdali se alespoň nedopouštíte nějakého módního hříchu, za který byste mohli být posláni do módního pekla. Že nevíte, jaké módní hříchy jsou dnes nejčastější? Prozradíme vám ty hlavní.

Módních hříchů je opravdu mnoho. K těm největším módním hříchům se řadí jednoznačně bílé ponožky v otevřených sandálech, které jsou navíc na suchý zip. To je, panečku, trochu old school, čemuž bychom se měli vyhýbat, přesto je to věc, které se dopouští každý rok mnoho lidí a která se označila za “typicky českou záležitost”.

Jelikož je ale zima, člověk si říká, že i když se dopustí nějakého módního hříchu, nikdo jiný si toho nevšimne. Ale opak je pravdou. I v tomto ročním období se můžete dopustit celé řady módních hříchů.

Pestrobarevnost růže v zimě nepřináší

Jelikož je zima roční období, kterému vévodí zejména ponuřejší barvy, měli bychom se na temnější odstíny opravdu zaměřit. Bohužel někteří si toho nejsou vědomi. Barvičky jsou samozřejmě povoleny, ale odsud, posud. Pokud na ulici potkáme člověka s červenými punčochami, fialovými botami, modrým kabátem, růžovou šálou a bílým baretem, je to trochu přes čáru a právě tento člověk se dopustil módního hříchu. S barvičkami v zimě opravdu opatrně.

Prošlapané válenky jako další faux pas

Dalším skandálem je, když chodí člověk v prošlapaných válenkách. Válenky jsou sice moderní obuv, ale většina lidí se shodla na tom, že je to obuv, která nepatří do zimy, jelikož rychle vsákne vodu. Mnozí lidé však válenky tak milují, že je nosí, nosí a nosí, až jsou prošlapané, ale posléze je také nosí, jelikož to jsou boty, které milují. Jenže prošlapané válenky jsou opravdový skandál, za kterým se budou lidé otáčet s klepajícím prstem na čele.