Jak to vyřešit s podprsenkou, když mám top s holými zády?

Sledujete módní trendy? Pak jistě víte, že jsou nyní v módě odhalená záda. Vše začalo tím, že se začaly nosit šaty s hlubokými výstřihy na zádech, které se nosily zejména do společnosti na velkolepé plesy nebo charitativní události. Poté se takové šaty začaly nosit i na běžné nošení a sklízely jeden úspěch za druhým. Nyní se to dopracovalo až k takovému stádiu, že se nosí topy s odhalenými zásady takřka kamkoli. Otázkou ale je, jak to udělat s podprsenkou. Žádná žena netouží po tom, aby jí podprsenka kazila její dokonalý outfit.

Hluboká záda jsou sice nádherná na každém stylovém oděvu, bohužel dokážou způsobit i značné nepříjemnosti, a to konkrétně tehdy, kdy si kousek s odhalenými zády oblečeme, bohužel vyčnívá nám podprsenka, což je velmi, velmi nehezké. Naštěstí existuje hned několik tipů, jak s tímto problémem zatočit.

Nalepovací podprsenka

Žijeme ve světě plném vychytávek a vymožeností. Jednou takovou vychytávku můžeme použít i tehdy, kdy chceme mít na sobě oděv s holými zády, ale nechceme, aby nám koukala podprsenka ven. S tím nám může pomoct nalepovací podprsenka, která se přitiskne na prsa a nespadne, i když budeme dělat cokoli. Jedná se jen o jakousi podpěru prsou, která nemá žádný popruh.

Nálepky na bradavky

Mnohým ženám však nevadí, že nemají podprsenku. Vadí jim ale to, že přes halenku prosvítají bradavky. Je tedy možné si na bradavky nalepit speciální nálepky, které je zamaskují. Pevné poprsí tak bude vypadat jako v podprsence.

Podprsenky s krajkou

Je však ještě jedna možnost pro ty, kteří se podprsenky nechtějí vzdát. Jsou to krásné podprsenky, které mají vzadu na zádech krajky. Takové podprsenky sice jdou vidět, ale krajka je tak vkusná, že nedochází k žádnému narušené dokonalého outfitu. Nyní takové podprsenky seženete dokonce ve slevě.