Jaké vzory patří k létu?

Léto se nese ve znamení barevné módy. Pokud sledujete dění v módním světě, moc dobře víte, že to, co je nyní stylové, jsou barvy duhy. Jestli do nynějška váš šatník barvami zrovna nezářil, je načase to napravit. Mezi nejatraktivnější kousky patří nejen barevné modely, ale především vzorované oděvy, které se dají kombinovat i mezi sebou. A abyste věděli, jaké vzory jsou nejlepší, poradíme vám.

Letní móda se od módy jiných ročních období hodně liší. Zatímco v jiných ročních obdobích jsou populární zejména jednoduché barevné kombinace (především neutrální barevné kombinace), v létě se povoluje kombinovat vzory i barvy, i když bychom si na takové pestré kombinace v jiné části roku neodvážili.

Aby šlo kombinování samo od sebe a abyste měli vůbec s čím kombinovat, poradíme vám, jaké vzory se k létu hodí.

Minimalismus

Určitě jste zaregistrovali, že jsou nyní velice populární minimalistické vzory, tedy konkrétně minimalistické květiny, ptáčci nebo jiní tvorové, jako jsou pejsci nebo kočky. Minimalismus pronikl do světa módy a je to samozřejmě dobře. Ženy mají najednou obrovské možnosti, mohou své jednoduché looky oživit něčím netradičním, což rozhodně minimalistické vzory jsou.

Proužky

K létu se neodmyslitelně pojí proužky. Vždyť námořníci jsou proužkovaní, proč byste nemohli nosit proužky i vy? Ideální je, když si pořídíte proužkované plavky, šortky i šaty. Nejstylovější jsou nyní proužkované šortky, které v mnoha případech vypadají jako pyžamo, ale o pyžamo se skutečně nejedná.

Puntíky

Puntíky jsou retro vzorem, který si zamilujete. Vzor najdete na kabelkách, na sukních i na šatech, v každém případě se jedná o něco fantastického, co lze kombinovat doslova se vším. Puntíky mají rádi kombinaci s pestrým oděvem, milují nevšednost, proto s nimi vždy a za všech okolností zaujmete.