Které květiny se hodí do vaší domácnosti?

Každou domácnost oživí květiny a rostliny různého druhu. Především do dnešních moderních domácností by lidé neměli zapomínat na pořizování pokojových rostlin. Krásně to oživí jednoduchý styl bytu, prosvětlí a okysličí pokoj.

Nejvíce moderními jsou především stálezelené rostliny, které si lidé oblíbili hlavně díky jejich lehkému udržování a příjemnému vzhledu, který se šikovně doladí k čemukoliv.

Abychom zachovali příjemnost interiéru, je potřeba si říct, jaké rostliny zvolit do konkrétních místností.

Co se hodí do vaší kuchyně?

Je potřeba si uvědomit, že v kuchyni bývá kvůli vaření horko, a proto nekupujte rostliny, které by ho špatně snášely. Zvolit můžete bylinky nasázené v květináčcích, abyste na ně nezapomínali jako na důležitou přísadu do jídel. Bylinky však potřebují dost sluníčka, takže se hodí do kuchyně, kde jsou velká okna, kterými prochází dostatek světla.

Břečťan vydrží všechno – stín, přímé slunce, horko, vlhko. V poslední době také stoupá na popularitě, takže je vhodným kandidátem na doplněk do vaší kuchyně.

Co se hodí do obýváku?

Do obývacího pokoje můžete vybrat jakoukoli rostlinu. Popustťě uzdu své fantazii, dolaďte rostliny s ostatními doplňky v místnosti, obměňujte je podle ročního období! Můžete být kreativní jak jen chcete. Pořiďte si gerbery do vázy, fialky do květináče nebo orchideje na parapet či volné police. O ty se sice musíte starat a věnovat jim “speciální péči”, ale výsledek vás ohromí. Hodí se především do obýváku, kterému chcete dát elegantní nádech.