Módní brýle pro sezónu 2022 

Potřebujete nosit dioptrické brýle kvůli korekci, nebo se u vás jedná o nezbytnou součást každodenního stylingu? Podívejte se, na jaké kousky se letos můžeme těšit.  

Ochrana proti modrému světlu 

Jako první ale nebudeme řešit střihy, nýbrž technologie. Je totiž potřeba naše oči chránit proti modrému světlu, které vyzařují počítače. Naše oči pod tímto světlem doslova trpí. Pokud si přejete svému zraku ulevit, podívejte se po brýlích, které nabízejí povrchovou úpravu BlueControl.  

Právě tato úprava pomáhá pečovat o naše oči a chrání je před modrým zářením z obrazovek počítačů a telefonů. Zejména po období, kdy jsme byli na home office ne zrovna v ideálních podmínkách, se nějaká ta vychytávka hodí. A jak to bude se stylem obrouček?  

Masivní plastové obruby, černá 

Ano, přesně tak. Černá je nenahraditelná pro svou univerzálnost. Výrobci brýlových obrouček to moc dobře vědí a tato základní barva se letos objevuje na širokém spektru střihu brýlí. Nejvíce se letos budou nosit masivní plastové obruby. Dokonale v nich vynikne krása vašeho obličeje i očí, masivní obroučky pak působí i jako zaručený módní doplněk. Sluší všem, bez rozdílu věku i barevné typologie.  

Transparentní plastové obroučky 

Další trend si zamilují všichni ti, kdo si přejí, aby v brýlích vyniknul jejich obličej a obličejové kontury. Transparentní plastové obroučky se letos budou nosit nejen u dioptrických brýlí, ale také u těch slunečních. Opět se tento trend potká se všemi druhy outfitů. Nikdy tedy neuděláte módní přešlap.  

Cat eye 

Kočičí oči jsou in i v letošním roce. Jak se zdá, tento trend si lidé skutečně oblíbili a byla by škoda, aby rychle zmizel. I letos se tedy můžete těšit na střih obrouček ve stylu cat eye. Výhoda? Nemusíte se pod tyto brýle již téměř vůbec malovat.  

Který z trendů se vám nejvíce líbí? Už víte, jaké brýle si v optice vyzkoušíte?