Není třeba kupovat obytnou dodávku: Jak se vydat na výlet?  

Během období pandemie jsme si uvědomili, že již netoužíme po ubytování v hotelech a penzionech, které nás omezují potřebou dopředu zaplacené objednávky. Chcete svobodu? Víme, jak na to.  

Jedeme? Jasně! 

Všichni jsme si již vyzkoušeli, jak je nepříjemné, když musíme stornovat zaplacené ubytování. Doba pandemie nás však naučila měnit svá rozhodnutí a stát se více samostatnými. Mnoho lidí vidí východisko v pořízení obytné dodávky. Její velké rozměry a vysoká cena ale odrazují od jejího pořízení. Proč si pořizovat nové auto a platit jeho pravidelnou údržbu, když si vystačíte i se svým stávajícím automobilem? Střešní stan vám poslouží na všech vašich cestách! 

Zastavte kdekoliv chcete 

Jste během svého přejezdu na zvolené místo unavení a hodila by se vám chvilka odpočinku? Zastavte si kdekoliv to místní zákony povolují a vydejte rozestavějte svůj střešní stan. Hotovo máte během chvilky a za odměnu si dáte pohodlný a nikým nerušený spánek. Když se vyspíte, můžete pokračovat v cestě zase dál. Svoboda je něco, co v případě smluveného ubytování nikdy zažít nemůžete. Předejdete tak nejen rozčarování nad velkou únavou, ale také dopravní nehodě způsobené vyčerpáním řidiče.  

Ráno složte a jede se dál 

Ráno střešní stan stačí jen pohodlně složit. A můžete se opět vydat na cestu! Jste zase plni energie a nadšení z cestování. Budete si po cestě přát navštívit zajímavá místa, kudy zrovna projíždíte? S vlastním ubytováním na střeše vašeho vozidla se i z cesty stane váš cíl. Bude vám prostě báječně.  

Už víte, kam si vyrazíte na první výlet? Prožijte své volné dny na cestách a rozšiřte si obzory. Střešní stan vám dokáže, že dovolenou můžete mít třeba každý víkend. Svoboda a radost z cesty vám opět dodají krev do žil. Nepotřebujete přitom žádné nové vozidlo – svůj stan si vezete přímo na svém autě.