Prodlužte si své opálení – poradíme jak!

Léto je plné dovolených, které většinou trávíme někde u moře, abychom se perfektně opálili. Jenže mnoho lidí má takový pigment, že se sice rychle opálí, ale většinou jim jejich opálení opadne během několika následujících dní. Někdy se jim dokonce sloupe, a to je rozhodně škoda, protože toto opálení stálo rozhodně nejen čas, ale také hromadu peněz.

Pokud toužíte po stálejším opálení, rozhodně byste se měli zaměřit na následující rady, které vám pomohou nejen zaručit dlouhotrvající opálení, ale také vám zklidní vaši pleť a redukují vrásky, které většinou po opálení vyraší.

Rada pro citlivou pleť:

Řada žen má citlivou pleť, která je mnohdy opravdu problematická. Velké potíže dělá hlavně při opalování. Pokud i vy patříte k této skupině žen, oceníte rozhodně hypoalergenní hydratační gel, která má navíc i termální vodu a taky balzám s aloe vera. Alove vera je rostlinka sama o sobě s velice zázračnými účinky a pomůže rozhodně i v tomto případě.

Rada pro vrásky:

Vrásky dělají starosti mnoha ženám. Většinou jsou starostí žen ve starším věku. Ovšem pokud se opalujete, vrásky se vám zvýrazní. Bojujte tedy proti nim, a to krémem po opalování. Jenže řada krémů po opalování není tak dobrá, jak bychom si mysleli, proto se zaměřte na koupi takových, které během svého působení také redukují.

Produkty se skvělou konzistencí jsou například ty, které obsahují i kyselinu hyaluronovou a taky výtažek z pupečníku asijského, která chrání buňky DNA. Navíc taky výrazně pomáhá regenerovat pleť.

Co vám pomůže po opalování?

Dbejte nejen na produkty, které budete aplikovat před a při opalování, ale dbejte hlavně na ty, které budete aplikovat i po opalování. Mezi ně se řadí například takové produkty, které poskytují hlavně úlevu rozehřáté pleti. Příjemný pocit na vás zanechají nejrůznější pleťová mléka, která mají například ve svém složení i bambucké máslo nebo třeba jojobový olej. Výraznou úlevu poskytují i produkty s aloe vera, s vitaminem E nebo třeba s bílým čajem.