Virgin Richarda Branson a novinky této firmy

Pokud máte svůj vlastní podnik, možná vidíte svého idola v jiném podnikateli. Například mnoho lidí se doslova zhlíží v podnikateli Richardu Bransonovi, který je jedním z nejznámějších miliardářů světa. Jeho jmění dosahuje skutečně několika miliard dolarů – i když se nenachází v první pětici nejbohatších lidí světa, ví se o něm hodně. Například nyní se rozhodl pro podnikání v lodní přepravě. Toto je jeho aktuální počin, dlouhodobě se samozřejmě snaží o dopravování do vesmíru nebo se snaží zmírňovat globální oteplování.

Když máte peníze, jde všechno – právě díky velkému množství peněz se Richard Branson snaží o takřka nemožné věci. Například nyní se rozhodl započat byznys v lodní přepravě, jak jsme již zmiňovali. Díky svému projektu Virgin Voyages se rozhodl nabízet lidem exkluzivní plavby na lodích, které budou mít kapacitu zhruba tři tisíce pasažérů. To však není zcela všechno!

Kdy plánuje tento byznys rozjet?

Kromě tří tisíc pasažérů by jeho loď měla pojmout taky dalších 1150 členů personálu a kapacitu o hmotnosti 110 tisíc tun. Bude se jednat jednoznačně o obrovský počin jeho kariéry. Celý tento projekt by měl vyjet na moře už v roce 2020. Už nyní dokonce předpokládá, že bude o jeho nový byznys takový zájem, že si zanedlouho budete moct místa rezervovat (ale samozřejmě za příplatek). Loď bude přístupná od osmnácti let.

Jak bude probíhat první plavba?

Tento zázrak techniky, v němž budou mít návštěvníci k dispozici samozřejmě ty nejnovější technologie, by měla vyplout za necelé tři roky a už nyní se ví, jak vlastně celá cesta bude probíhat. Vyplouvat se bude z krásné, slunné Miami.

Tento technický luxus plný technologií je k mání každému, kdo má peníze a již zmiňovaných osmnáct let. Budou k dispozici převážně kabiny pro dvě osoby, které mají samozřejmě výhled na oceán. Už nyní je jasné, že se bude jednat o naprostý luxus, který jednoznačně přebije konkurenci.