Jaké jsou oblíbené náplně do Pulze?

Již několik let se na trhu objevují nejrůznější alternativy k tradičním tabákovým výrobkům. Odborníci přes adiktologii a výrobci těchto produktů předpokládají, že právě zařízení na zahřívání tabáku a další alternativy během dvaceti let začnou trhu dominovat. Nicméně stále se největší oblibě těší právě klasické výrobky. Nejčastěji jim holdují lidé starší věku 55 let, kteří novým technologiím nevěří a jsou oddaní klasickým produktům, a to i přesto, že mají mnoho záporných vlastností, mezi které s jistotou patří:

  • silný zápach,
  • omezování okolí, které se stává pasivními konzumenty,
  • páchnoucí nedopalky,
  • popel všude kolem,
  • zažloutlé zuby a nehty.

 

Pulze jako uživatelsky přívětivý produkt

Nové technologie ovšem tyto záporné vlastnosti stírají a představují v mnohém více uživatelsky přívětivé produkty. Nejčastěji se jedná o zařízení na zahřívání tabáku, elektronické cigarety či vaporizéry. Mimo jiné se jedná také o šetrnější variantu ke zdraví. Například zařízení na zahřívání tabák pouze nahřívá, a narozdíl od tradičních produktů nedochází ke klasickému hoření, při němž vznikají toxické látky.

 

Zpestřit si požitek

Další věcí, kterou si uživatelé pochvalují při užívání zařízení na zahřívání tabáku, mezi které nově patří i produkt Pulze renomované značky Imperial Brands, je intenzivní chuť tabáku. Zároveň vyzdvihují i možnost výběru z nejrůznějších příchutí, které jejich zvyk zpestří. Zařízení Pulze nabízí pět druhů náplní, mezi které patří například i příchutě mentol či máta. Možnost výběru příchutí u klasických tabákových výrobků omezila v roce 2016 Evropská tabáková směrnice.

 

Levnější produkt s pěknou krabičkou

Alternativní výrobky také přináší výhodu, která ušetří peněženkám. Dvacet náplní stojí sto korun a žádné velké zdražování se nechystá. Ovšem cena běžných tabákových výrobků se často blíží až ke stotřiceti korunám. Navíc jsou náplně v krásné a skladné krabičce, která v kapse ani v kabelce nezabere prakticky žádné místo. Navíc uživatelé jistě ocení decentní varování od ministerstva zdravotnictví místo drastických záběrů na krabičkách klasické varianty.

 

Autor: Elena Gotfried