Volíme outfit na silvestrovskou noc

Blíží se ta největší a nejmocnější noc v roce, která je plná předsevzetí a polibků. Tou nocí myslíme silvestrovskou noc, kterou končí jedna kapitola života a začíná druhá. V současné době se silvestrovská noc prožívá různě. Zatímco někdo slaví Silvestra s přáteli na večírku, jiní tráví silvestrovskou noc jen v obklopení nejbližších v pohodlí domova. Ať už trávíte silvestrovskou noc různě, určitě budete přemýšlet, jak se na ni obléknout. Není to noc jako každá jiná, je plná překvapení a zábavy. Navíc do Nového roku by se mělo vstoupit elegantně, nemyslíte?

Stejně jako když se oblékáme ke štědrovečerní tabuli, i zde platí, že není třeba se oblékat extra elegantně. Smokingy, obleky, plesové dlouhé šaty nejsou potřeba. Na druhou stranu není vhodné obléknout si jen tepláky a tričko, které jsme měli na spaní. Pří výběru oblečení, v jakém strávíme letošní silvestrovskou noc, musíme hledat něco, co lze označit “za něco mezi”.

Co si na silvestrovskou noc obleče ona

Ženy mají mnoho možností, co si mohou obléknout. Mohou zvolit jednoduché oblékání v podobě obyčejných šatů se silonkami, mohou ale být i kreativnější, kdy si obléknou hezkou halenku, úzké kalhoty cigaretového střihu a případně sako, které mimochodem vypadá stylově i s úzkými džíny a jednobarevným tričkem.

Samozřejmě dobrou volbou jsou taktéž košile, které se hodí na každou událost. Během silvestrovské noci jsou povoleny jak jednobarevné neutrální vypasované košile, tak vzorované či kárované kousky.

Co si na silvestrovskou noc obleče on

Pánové mohou zvolit košili, kterou doplní buď o klasické, moderní džíny, nebo se mohou rozhodnou pro společenské kalhoty třeba ke kotníkům. Spodní část outfitu vybírejte dle toho, jakou máte vrchní část. Povoleny jsou jak vypasované košile neutrálních barev, tak vzorované či kárované košile plné barev. Důležité je působit vkusně, ne extravagantně.

Nevhodné jsou vánoční svetry, vhodné jsou naopak obyčejné svetry či kardigany, které se obléknout na jednobarevné tričko.