Zrzky a barevná paleta, ve které budou jako ryba ve vodě 

Majitelky zrzavé hřívy mají jednu nespornou výhodu – nehledě na věk nebo typ postavy jsou vždy předmětem obdivu. Je jich málo. Važme si jich. Jaké barvy jim nejvíce sluší?  

Pojďte do žluté 

Barvy podzimu jsou pro zrzky jako dělané! Tento typ žen si může každý podzim nechat nafotit originální fotografie do svého fotoalba. Vyniknou dokonale a jejich krása bude ještě více podtržena barevnými odstíny okolní přírody.  

Přejete si zazářit? Oblékněte na sebe cokoliv ve zlatavě žluté barvě. Budete neodolatelná. Může to být kabát, šála, šátek, nebo třeba šaty. Žlutá vám udělá skvělou službu. Kontrast s barvou vašich vlasů bude dokonalý! 

Mint  

Oblíbená barva nejen v bytovém designu, ale také v módním průmyslu – mint je odstín, který si majitelky jiné barvy vlasů nemohou tolik dovolit. Vy v něm budete nepřehlédnutelná! Doplňte barvu základní černou nebo šedou, a máte zajištěnu pozornost širokého okolí.  

Červená, OMG 

Všechny zrzky v červených šatech dokonale strčí do kapsy i blondýnky, ke kterým tato barva neodmyslitelně patří. Nehledě na typ postavy nebo věkovou kategorii si můžete být jisti, že červenou na sebe strhnete veškerou pozornost. Zvolte jemné líčení a nechte vyniknout své oči.  

Kontrasty? Ano! 

Umíte si představit černobílou kombinaci na jemné blondýnce? Asi ne. Nyní tento outfit přeneste na majitelku zrzavých kadeří a uvidíte, že jste se právě trefili do černého. Stejně tak neslučitelné barevné kombinace, mezi které se řadí zelená s červenou, nebo modrá s oranžovou, bude možné ve vašem případě vynést a být v nich královnou. Vyhrajte si s barvami. 

Dnes nechci být vidět 

I takové dny mohou nastat. Pokud si zrovna nepřejete vynikat, máme pro vás skvělý tip. Do své skříně si pořiďte outfit v hnědé barvě. S ním dokonale splynete s okolím a nikdo si vás ani nevšimne. 

Užívejte si svou barvu vlasů, kterou vám mnoho dalších žen závidí.