Do Berlína za dobrým jídlem, hudbou a nákupy!

Z Berlína se v posledních letech stala velice oblíbená evropská destinace, která už delší dobu láká především mladé turisty. Za čím mladí lidé do Berlína vyrážejí?

Říká se, že v Berlíně můžete strávit jenom jeden den, nebo klidně celý život. Dá se říct, že je to flexibilní město, které s tím, co nabízí, vyhoví každému. Navíc se během několika let stal městem s velice atraktivní atmosférou, na kterou Berlín láká zejména mladé lidi.

Šlapejte na kole

Podle statistik je Berlín nejnavštěvovanějším právě v letních měsících. V létě je totiž nejideálnější počasí na to, vyrazit do města na památky. Navíc se po městě můžete procházet až do pozdních večerních hodin, protože se pozdě stmívá a teplota klesá pomalu. Je to taky nejlepší čas na vypůjčení kola! Ušetřete si čas a projeďte město křížem krážem! Půjčovny kol jsou v Berlíně mezi lidmi populární a byla by škoda, kdybyste se k ostatním nepřipojili. Kola Donkey Republic jsou zaparkována snad všude ve městě a vy si tak kolo můžete vyzvednout kdekoliv a kamkoliv ho zase vrátit zpět.

Ráj shopaholiků

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi provětrají svou peněženku, v Berlíně se vyřádíte. V Berlíně se totiž nachází největší obchodní dům v Evropě. KaDeWe je proslulé svými sedmi patry plných oblečení, dobrého jídla, sladkostí, domácích potřeb, doplňků a mnoho dalšího! Najdete zde opravdu cokoliv a nákupy vám zaberou skoro celý den!

Město hudebních klubů a skvělého jídla

Velmi často je návštěva Berlína spojena s cestou na nějaký koncert. A není divu, Berlín je městem hudby – nachází se zde spousta hudebních klubů, které nabízejí koncerty všech žánrů. Na své si tak přijde opravdu každý a pokud milujete noční život, Berlín budete zbožňovat.

Než však do některého z klubů vyrazíte, určitě se zastavte v restauraci NENI Berlin. Nabízí krásný výhled na město a dobroty místní kuchyně. Je však lepší dopředu zavolat a udělat si rezervaci, je totiž velká šance, že pro vás při příchodu nebude místo.